Uğur Mumcu Mahallesi Adak Kurbanlık

Uğur Mumcu Mahallesi Adak Kurbanlık

Uğur mumcu mahallesi Adak Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Uğurmumcu  bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Uğurmumcu adak, Uğurmumcu adak kesim yeri, Uğurmumcu akika adak, Uğurmumcu kurbanlık, Uğurmumcu kurbanlık koç, Uğurmumcu kurbanlık kuzu, Uğurmumcu ucuz adak, Uğurmumcu ucuz kurbanlık, Uğurmumcu kurbanlık koyun, Uğurmumcu adaklık koyun, Uğurmumcu adak fiyatları, Uğurmumcu acil adak, Uğurmumcu acil kurbanlık, Uğurmumcu kurbanlık,

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir