Esentepe Adak Kurbanlık

Esentepe Adak Kurbanlık

Kartal Esentepe Adak Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Kartal esentepe bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Esentepe adak, Esentepe adak kesim yeri, Esentepe akika adak, Esentepe kurbanlık, Esentepe kurbanlık koç, Esentepe kurbanlık kuzu, Esentepe ucuz adak, Esentepe ucuz kurbanlık, Esentepe kurbanlık koyun, Esentepe adaklık koyun, Esentepe adak fiyatları, Esentepe acil adak, Esentepe acil kurbanlık, Esentepe kurbanlık,

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir